باربری جم

حمل اثاثیه منزل جم

حمل اثاثیه منزل جم کلیه خدمات خود در زمینه حمل اثاثیه را با استفاده از بهترین و برترین تجهیزات باربری و حمل و نقل و در اختیار داشتن نیروهای آموزش دیده و حرفه ای ارائه می دهد.

باربری جم

باربری جم با داشتن سالها تجربه و تخصص در زمینه باربری،حمل انواع بار و حمل اثاثیه منزل و اسباب کشی ارائه دهنده برترین و بهترین خدمات در زمینه باربری در جم می باشد.

اتوبار جم

اتوبار جم ارائه دهنده بهترین و برترین خدمات در زمینه حمل اثاثیه منزل، ادارات و سازمان ها، اسباب کشی منازل با استفاده از تجهیزات و ماشین های استاندارد، به روز و پیشرفته می باشد.

باربری جم

اسباب‌کشی جم

اسباب‌کشی جم

اسباب کشی جم با در اختیار داشتن نیروهای با تجربه و حرفه ای و همچنین استفاده از تجهیزات تخصصی و استاندارد آماده ارائه کلیه خدمات مربوط به اسباب کشی به همشهریان می باشد.

حمل بار جم

حمل بار جم حمل و نقل کلیه بارهای سبک، سنگین، حجیم و نیمه حجیم، صنعتی، فروشگاهی و … را با استفاده از تجهیزات و ماشین های به روز و استاندارد انجام می دهد.

حمل تخصصی بارهای سنگین

حمل‌ونقل بارهای سنگین از جمله مواردی است که نیاز به مهارت و تخصص دارد با تماس با ما از خدمات تخصصی ما در زمینه حمل ونقل و باربری استفاده نمایید.

چرا آنا بار؟

 • دارای سابقه طولانی و درخشان
 • در اختیار داشتن نیروهای متعهد، با تجربه و آموزش دیده
 • در اختیار داشتن انواع ماشین های به روز و مجهز حمل اثاثیه و باربری
 • استفاده از تجهیزات و امکانات استاندارد، مدرن و به روز حمل و نقل و باربری و اسباب کشی
 • حمل اثاثیه و اسباب کشی در سریع ترین زمان با بهترین کیفیت
 • حمل بار و اثاثیه به کلیه مناطق
 • سرویس دهی به تمامی نقاط جم
 • ارائه بهترین خدمات باربری و اتوبار با بهترین قیمت
 • در اختیار داشتن رانندگانی با سابقه و آشنا به کلیه مسیرها
 • نیروهای با تجربه و آموزش دیده

  با توجه به اینکه کلیه نیروها دارای تجربه بوده و آموزش های تخصصی در این زمینه را دیده اند کلیه خدمات را بهترین کیفیت به مشتریان ارائه می دهند.

 • ماشین های مجهز و کشیده

  این باربری و اتوبار با در اختیار داشتن ماشین های مجهز و کشیده و تجهیزات حمل و نقل پیشرفته و استاندارد خدمات خود را با بهترین کیفیت به مشتریان ارائه می دهد.

 • ارائه خدمات بدون تعطیلی

  شما همشهریان در تمامی روزهای هفته حتی در روزهای تعطیل می توانید با ما تماس گرفته و از خدمات باربری و حمل و نقل ما استفاده نمایید.

برخی از نظرات مشتریان

من مدتی قبل به باربری شما برای اسباب کشی زنگ زدم از آنجایی که آدرس ما یکم دور بود فکر نمیکردم راننده تون انقدر راحت و بدون دردسر و زود آدرس رو پیدا کنند. کارتون خیلی خوبه ممنون از همه شما.

با سلام و خسته نباشید خدمت شما و تمامی نیروهاتون. کارتون خیلی عالی هست ماشینی که برای ما فرستاده بودید هم تمیز بود و هم اینکه کلیه وسایل بدون هیچ گونه آسیبی جا به جا شدند. بازهم تشکر فراوان.

به سایتتون سر زدم و خواستم تشکر کنم از خدمات خیلی عالی تان. خیلی خوب هست که انواع ماشین رو دارید ما برای حمل اثاثیه و وسایل شرکت به باربری شما زنگ زدیم ماشینی که فرستاده بودید هم تمیز بود و همینکه دقیقا متناسب با میزان و نوع اثاثیه ما بود. خدا یار و یاورتان

بسیار بسیار عالی. کارگرهاتون معلوم بود حرفه ای هستند اسباب و اثاثیه رو خیلی قشنگ و خوب چیده بودند و همه وسایل ما توی یک ماشین جاشد و از همه مهمتر و خوب این بود که کارشون رو سریع بدون آسیب دیدن وسایل انجام دادند.

Call Now Buttonشماره تماس