بیمه اثاثیه منزل شیراز

بیمه بار توسط آنا بار

آیا موسسه آنا بار بار را بیمه می کند؟

به واسطه بیمه حمل و نقل با پوشش بیمه ایی که از بیمه گذار دریافت می شود، بیمه گذار متعهد می شود چنانچه بار در حمل و نقل متحمل خطراتی از قبیل آتش سوزی  ومنهدم شدن بار یا آتش سوزی و یا اتقاقی که سبب از بین رفتن کالا شود، خسارت آن را جبران نماید.

آیا آنا بار بار بیمه می کند؟

آنا بار صرفا یک باربری است که با طرف قرداد های بیمه همکاری های گسترده دارد. هرگونه بیمه بار بنا به درخواست مشتری و با توجه به ارزش بار از که از طرف مشتری مشخص می گردد صورت می پذیرد. مامور بیمه پس از بازدید بار نسبت به صدور بیمه نامه اقدامات مقتضی را انجام می دهد.

آیا شما سلامت کالا را در زمان انتقال تضمین می کنید؟

صدور هرگونه ضمانت نامه از طرف باربری ها صورت می پذیرد. قانون کلی این است که اگر باربری سلامت حمل و انتقال را ضمانت نکند دیگر چه ارزشی خدمات آن خواهد داشت. در کنار این موارد این نکته حائز اهمیت است که بنابر نقل قول قدیمی ها هز سه اسباب کشی با یک آتش سوزی برابر است. منظور اینکه خواهی یا نخواهی در هر جابجایی شاید اتفاقا پوشانیده ایی وجود داشته باشد. با این حال آنا بار با نیروهای آموزش دیده ( نیروهای که سالیان دراز در این امر سابقه دارند) امور حمل و نقل را با کمال دقت انجام خواهد داد.

باور ما این است که ضمانت سالم انتقال بار و دقت در جابجایی با قیمت مناسب و اخلاق مشتری مداری سبب گسترش ابعاد کار ی ما می گردد.

بارها برای ما پیش آمده که مشتری هایمان، آشناها و اقوام خود را به ما معرفی کرده اند. این امر به این علت صورت می پذیرد که هدف آنا بار تماما ایجاد آسایش خاطر مشتریان بوده و همین امر باعث موفقیت ما در سالیان گذشته تا کنون بوده است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید?
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + دوازده =