سوالات متداول

سوالات متداول

آیا ما در ساعت مقرر برای اسباب کشی حضور پیدا می کند؟

اگر دقت کرده باشید در تمامی پست ها ما به این مهم اشاره کرده ایم که رمز موفقیت ما و گسترش کار ما در پی رضایت شهروندان می باشد. خوش قولی جزء مواردی است که مدیریت ما شدیدا بر روی آن تاکید دارد.در صورت مشاهده هرگونه بد عهدی از طرف پرسنل ما مراتب را با تماس با پشتیبانی و یا ارسال ایمیل مطلع نمایید.

آیا موسسه ما خدمات ارسال بار بیرون شهری را نیز انجام می دهد؟

بله – توانسته ایم کلیه خدمات ارسال بار به بیرون شهر را نیز انجام می هد . حمل بار اثاثیه منزل وخرده بار در حد وانت و نیسان و همچنین حمل انواع بارهای سنگین با ماشین های تک، نیز جزو دیگر خدمات ما می باشد.

آیا شما بسته بندی وسایل را نیز انجام می دهید؟

بسته بندی لوازم منزل جزو خدمات ما بوده است ولی به دلیل اینکه مورد استقبال واقع نشد به حالت تعویق افتاده است. انشالله در صورت مشاهده درخواست های مکرر حتما امور بسته بندی به حالت اولیه باز خواهد گشت.

وسایل شکستنی ما درون کارتن است. من نگران آنها هستم؟

بسته بندی لوازم کاری تخصصی است مخصوصا اگر وسایل از نوع شکستنی باشند. با این حال پرسنل شیراز با کمال دقت حمل وسایل شما را انجام خواهند داد.

آیا خدمات شما به صورت شبانه روزی می باشد؟

خدمات این مجموعه به صورت شبانه روزی می باشد ولی ساعات تماس و رزرو فقطدر ساعات کاری پشتیبانی از ساعت ۸ صبح الی ۱۰ شب صورت می پذیرد.

آیا امکان رزو سرویس وجود دارد؟

به – شما می توانید با بخش پشتیبانی ما تماس بگیرید و نسبت به رزرو اقدام نمایید. تاریخ و ساعت توسط شما مشخص می گردد و نیروهای ما در ساعات مقرر در محل شما حاضر می شوند.

آیا شما کارتن بسته بندی وسایل منزل موجود دارید؟

خیر – کارتن های بسته بندی تا سه سال پیش با سفارش این موسسه تولید و ارائه می شد و به علت نبود سفارش تا اطلاع ثانوی به حالت تعویق افتاده است.

امتیاز ما

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید?
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − ده =