هزینه حمل اثاثیه منزل شیراز

قیمت اسباب کشی در شیراز

قیمت اسباب کشی 

متاسفانه هیچ پلتفرمی برای مشخص شدن تعرفه ی اسباب کشی وجود ندارد و مسئولان باربری ها به صورت شفاهی آن را اعلام می کنند.جالب است بدانید که در فصول مختلف سال قیمت ها را متفوت اعلام می کنند.

فاکتور های زیر به صورت مستقیم در قیمت اسباب کشی تاثیر مستقیم دارد

۱- از کدام منطقه به کدام منطقه قرار است حمل بار صورت پذیرد؟ موردی که حائز اهمیت است این است که آیا فاصله ی این دو منطقه از یکدیگر بیش از ۱۵ کیلومتر می باشد؟

۲- از کدام طبقه قرار است وسایل پایین آورده شود؟ آیا ساختمان فوق داراری آسانسور است و مدیر ساختمان اجازه ی استفاده از آن را می دهد یا خیر؟

۳- اسباب و وسایل قرار است به کدام طبقه از ساختمان مقصد انتقال پیدا کند؟ آیا در ساختمان مقصد استفاده از آسانسور توسط مدیر ساختمان بلامانع است؟

۴- تعداد کارگران مورد نیاز مشخص گردد. هر گار بر حسب ساعت کاری مبلغی دریافت می کند. معمولا طبق عرف کلیه شهر ها برای کارگرها  سه ساعت ورودی را محاسبه می نمایند.
نکته ایی که قابل توضیح است این است که بعضی از باربری ها با اعزام کارگرانی با جثه ضعیف و همچنین با سوء نیت، زمان اسباب کشی را شدیدا افزایش می دهند و به این وسیله مبلغ کریه ماشین و کارگر بیشتری دریافت می کنند. سعی کنید از حسن نیت باربری که درخواست حمل بار را به او سپرده اید اطمینان حاصل نمایید.

۵- نوع ماشین مورد درخواست.
پیشنهاد ما ماشین های کشیده و جادار است چرا که در این صورت شاید با یک بار انتقال وسایل، اسباب کشی به اتمام برسد.
با این حال در بعضی از مناطق، مثلا کوچه های با عرض کم، امکان تردد کامیونت وجود ندارد. در این صورت استفاده از ماشین باری نیسان گزینه ی بعدی خواهد بود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید?
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 7 =